4 zasady utrzymania dobrego wyglądu

0
604
ładny wygląd

Naukowcy nazwali głównych elementów, dlaczego nasze warstwy skóry wieku.Gdy nasi eksperci pot niezwykle, skóra po raz pierwszy rzuca mokrość. I również równowagi soli i wody z naskórka jest rzeczywiście naprawione natychmiast. Który powoduje odwodnienie z własną górnej powłoki i warstwy skóry, w pewnym momencie przychodzi, aby być suche, jak również podatne na zmarszczki.

Zachowaj młodość na zawsze

4 zasady, sposoby, aby chronić młodzieńczy wygląd skóry bez botoksu:

 1. Unikaj dużo słońca
  promienie uvDzięki czemu tak, że można zrobić z pewnością nie w 3 wiosna albo w centrum odnowy biologicznej, ani na ulicy. Należy pamiętać, dla tych, które rozważają opuścić  w promieniach słońca Rozgrzewka: gdy nasi eksperci pot w ciepła pod palącym słońcu, skóra faktycznie jest pokryta wraz z wodą morską, która zmniejsza naturalną ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV. To właściwie potwierdzone że rosnące stare procedura skóry warstwy ultrafioletowe spocony przyspieszenia o 80%. To przede wszystkim kwestie, nas jasnej karnacji.Sprawdź strukturę z kosmetyków.Jeśli nadal ostatnio Dermatolodzy zyski szkodliwych parabenów (lek, który znajduje się w wielu szamponów, a także ulewa żele), nowe badania rzeczywiście potwierdziła, że jest to faktycznie też niebezpieczne, jak również propylenu glycerin. Ten montażowe, które mogą znajdować się w wielu kremów, a także płyny, przyspiesza skóry rośnie stary procedur.
 2. Zużywać znacznie mniej cukru
  Najnowsze badania rzeczywiście oficjalnie została zweryfikowana: więcej, często osoby na stole z białej mąki kolorowe bułeczki, tak uprzejmie spryskać wraz z biały same słodycze, tym szybciej przychodzi jego warstwy skóry do sypkich i kruchy. Cały cecha nie jest jedynie, że mąki odbierania tłuszczu. To nie jest news. Nagłówki, które produkują posiłki wyższe  (lub podstawową) węglowodanów ma odpowiedzi między cząstek w skórze. Co zmniejsza stopień kolagenu, a także odporności.
 3. Nie wykorzystać anty rosnące stare płyny tuż przed
  Jak poinformowała naszej firmy dermatologicznej nadziei, dziewczyny bardzo duża niezręczność uzyskania kremy o „przywrócenie” około 35 lat. Każdy się starzejemy posiada swoje własne urządzenia. krem na twarzOkoło 25 lat wystarczy używek, a także płyny (zimno sezonu ochronne), około 35 lat od korzystne kremów, a także kosmetyki anty stres. Jak również szkolenia a także przeciw zmarszczkowe kremy musi przedstawić bliżej do 40 lat, kiedy, które odnosi się do wszystkich naturalnych spadek od wytwarzania Kolagen bydlęcy. Wykonane ze skóry, które „pomagają” z pewnością nie opiera się starzejemy, są znacznie szybciej.
 4. Kontrola gniewu
  Kiedy możemy trwać w histerii i krzyczy lub nawet podczas cichej jeszcze zły, czujnie w naszej krwi przychodzi mnóstwo histaminy. Jest faktycznie do niego, że nasi eksperci są zobowiązani do zapłaty, ponieważ, na przykład od gniew od skóry warstwy krwi jest rzeczywiście wylewa lub nasz zespół zaczynają swędzieć ziemi z pewnością nie martwi się.
  On również aids rozwijać reakcje alergiczne (i również z tego powodu funduszy pochodzących z alergii objawy są określane jako leki przeciwhistaminowe).
  I jeszcze ten szkodliwy „aktywator złości można łatwo utworzyć kilka zapalenie skóry i niszczy komórki macierzy warstwy skóry. Więc chcesz zachować skórze młody-dowiedzieć się, że zawsze zachować pod każdy rodzaj stresu i niepokoju.
Uroda