Jaki jest Twój typ skóry?

0
625

Z łatwością można wskazać typ skóry, poważnie wybrać odpowiednie procedury i mieć najlepsze warstwy skóry, dzięki któremu możemy z pewnością być rzeczywiście pięknie pojawią się.

Uznając typu warstwy skóry jest faktycznie niezbędne móc wybrać odpowiednie zabiegi i dbać o swoją twarz. Wybór pozycji niepoprawne również może zburzyć Twój wygląd warstwy skóry. Aby go genialny, nawilżone i również młodych, to ważne, że zarówno wybór od odpowiednie produkty i obserwować dobrze wyważone, a także zbilansowanej diety.

Wszelkiego rodzaju warstwy skóry, na które trzeba zwracać uwagę.

skóra naczynkowaPo prostu, przed ty głowa kupić kremy, jak również zapachów, kremy lub niektórych produktów leczniczych, krok 1 posiadają warstwę skóry zdrowej i zrównoważonej jest rzeczywiście potwierdza swój własny styl. Wyjątki, skóry, dane jest podzielony na pięć typów : regularne, suchej, tłustej, mix i wrażliwy, każdego który ma określone atrybuty i potrzeby i wymagania niezbędne leczenie jak i leczenia.

Zdrowe i również atrakcyjny wygląd jest również potencjał do przeprowadzenia niezbędnych makijaż, jak również odpowiednich , wielkości oraz z wykorzystaniem.

Jak można zdecydować się na najlepszy produkt do pogrubił, jak również rozszerzyć tyle, ile Twoje rzęsy będą wiedzieć, w tym poście.

Rodzaj warstwy skóry są rzeczywiście zorientowali się głównie poprzez 3 aspekty:.

  • Wody: co identyfikuje materiału.
  • Tłuszcze: odpowiedzialny za wilgoci i łagodność.
  • Poziom wrażliwości: ustanawia trwałość, a także ochrony na czynniki zewnętrzne.

Aby zidentyfikować Twój styl warstwy skóry, władze jest umieścić trochę badania: mieć miód i również dotknij go na całej skóry, tak szybko, jak alarm, wymienione poniżej nasz zespół na pewno będzie wyjaśnić, jaki rodzaj i sposoby, aby określić Twoją skórę.

Jak potwierdzić rodzaj skóry.

Normalny i swoich domów.

Jeśli trochę tam jest faktycznie nie znak z naturalnych olejów, skóra pochodzi z tego rodzaju.

Typowe skóry jest przenośne, giętkie, jednolity kolor, gładki, miękki wygląd. Krótko mówiąc, jeśli masz tego rodzaju warstwy skóry, jesteś naprawdę zadowolony, biorąc pod uwagę, że jest najmniej uciążliwy, a także najłatwiejszym do czynienia z.

specjalista określa rodzaj skóryTego rodzaju ma poprawną kwotę z wody, a także tłuszcze i umiarkowane ilości czułość, a także później wraz z wiekiem, można przeprowadzić nie musi zachować szczególną ostrożność, jeszcze tylko przestrzegać klasyczny codzienny harmonogram sprzątania, a także nawilża.

Skóry suchej lub tłustej warstwy: sposobów, aby rozpoznać, jakie warstwy skóry posiadasz.

Jeśli chusteczkę na pewno nadal będzie czysta, ale w przeciwieństwie do zwykłych, skóry kończy się suche, jak również napięta, cera faktycznie jest klasyfikowany jako suche. Tego typu mogą po prostu zmienić odcień żółte i istnieje ryzyko już się starzeje, a także podrażnienia skóry: w związku z tym, że kończy się bardzo ważne, aby zachować warstwy skóry uwodniony, każdego dnia.

Należy koniecznie zaznaczyć Świetne nawilżenie, a także zawierać odpowiednią ilość z płynem (woda, herbata i tak dalej); zarówno w czasie letnim, a także zimowym istnieje faktycznie czasy, kiedy trzeba być faktycznie dużo bardziej ostrożne w słońce, a także chłód wiatru; Oba można łatwo powoduje więcej całkowicie wysuszyć skórę.

Jeśli zauważysz na szalik z olejem niszczą spowodowane przez nadmiar naturalne oleje stworzone przez Twój gruczołów łojowych, szczególnie na podgardle, nozdrza i świątyni, Twoja skóra jest tłusta. Ten rodzaj skóry jest rzeczywiście błyszczący. a także tłustej i również zazwyczaj jest zdefiniowana ze względu na istnienie z czarnym miejsc w mailu z T, ze względu na zwiększone porów. Szczególnie w trakcie dojrzewania mogą przynieść prawdziwą trądzik, które, w przeciwnym razie właściwie rozpatrywane może zostawić ślady. Produkty, skupia się.

pielęgnacja ceryKorzyścią jest rzeczywiście, że te, które mają tego typu warstwy skóry nie mają szczególną skłonność do starzenia się lub bruzdy. Utrzymywania go w atrakcyjny i również zwykły codziennie, po prostu dobrze utrzymany to szeroko. Musi on dodatkowo zmniejszyć spożycie węglowodanów, a także produkty mleczne.

Również należy unikać stosowania nawilżający balsam, który zamiast tego może pomóc stworzyć, że nawet bardziej tłuste.

Połączenie warstwy skóry

Połączenie skóry jest ten, który posiada większość kobiet. W tej sytuacji szalik na pewno będzie miał utworów łoju, zazwyczaj w miejscach z nosa, a także skóry, ale to jest zamierzać być czyste, w szczególności na podgardle.

Ten styl jest bez trudu złagodzony, jak również jak w rzeczywistości tylko te punkty, gdzie skóra jest tłusta. Zazwyczaj są to obszary, które pozostają w strefie T, który jest faktycznie, nozdrza, a także czoła; Podczas całkowicie suche leżeć podgardle, jak również w oczy. Obszary najwyżej tłuste konieczność ciągłego czyszczenia, a także one suszone potrzebują wilgoci, a także pokarm, oczywiście może to nadużywać.

Warstwy skóry wrażliwej

Aby rozstrzygnąć ten szczególny styl, test z komórki z pewnością nie będzie rzeczywiście niezbędne. Na pewno często wykorzystując produkty dla alergików lub nawet niespecyficzne, widzisz, ból lub podrażnienie.

Wrażliwej skóry jest szczególnie wyschnie, ciasne, dogodnie otrzymuje skórę delikatną i nasilenie. Na szczęście są rzeczywiście mnóstwo produktów, które są faktycznie dla tego rodzaju skóry.

Można przejść do warstwy skóry lub wszystkie przedmioty oferowane przede wszystkim w aptekach, które są faktycznie szczególnie opracowane dla wrażliwej skóry warstwy lub możesz łatwo można wybrać elementy naturalne i organiczne. Jest to faktycznie bardzo ważne, aby stale zwracać uwagę na elementy w każdym z nich.

Uroda