Kilka porad na temat dobrego makijażu

0
311
makijaż

 

Kobiecy artykuł  o doskonałym makijażu, informacje jak wybrać odpowiednie produkty kosmetyczne i  jak z nich korzystać, po to by poprawić nasze piękno.

Zrobić dobry makijaż należy sprawdzić niektóre reguły, które pozwoli nam omijać maski, które mają brzydki wpływ na nasze spotkania.Nie wszystkie są umiejętności artysty, aby zapewnić swobodny dostęp do myśli, robi kosmetyk przez marzenia; jest często utrudnione przez niewielkie cieniowanie na powieki i okład z tusz.

Przydatne dla mniejszych lub większych wskazówki ekspertów zrobić kosmetyki, tam są i  uznawane są by nie wyglądać sztucznie.

Tajemnice z idealnym makijażem

Jest to prosty poradnik, który podkreśli, detal po detalu tajemnice dla estetycznej perfekcji:

  1. Zainwestować trochę czasu.

Skupić się na dobrym człowiekiem czyste, ujędrniający i nawilżający jest znakomity dla Twojej skóry, Jeśli Twój cały dzień będzie długa i męcząca zwłaszcza lustro.

2.Spojrzeć w lustro.

badania funkcji, kolor i wybrać produktów do makijażu, które mogą zapewnić spokój, owej osoby, włosów i oczu.Ogólnie rzecz biorąc, fizycznej linii najlepsze są neutralne kolory.

3.Powłoki i składniki.

Po nałożeniu balsam dla skóry twarzy zastosować dobre pokrycie, znalezienie odpowiedniego ze swoimi wymaganiami. Istnieją różnorodne podkłady, a następnie przejdź bezpośrednio do gruntu: aby wybrać najlepszą podstawą dla stabilności warstwy skóry.

Wszystkie z nas chciałyby  aby być pojedynczy, bez niedoskonałości, idealnie gładkie.  Jest to bardzo istotne, aby znaleźć właściwe kolory inicjatora. W odpowiednim czasie zakupu, nie widok na pniu dłoni  dla prawdziwego człowieka, w tym typu żuchwy i podgardle: podkład może być mieszany ze skórą, oświetlające prawdziwą osobą, wzmocnienie skóry i naprawdę powinna być standardem, nie zatrzymując się na kolor.

Jeśli scena jest uważany przez Ciebie, trzeba będzie właściwa. Aby móc bardzo dobrze wiedzą, co to jest dźwięk, wygląd wewnątrz naczyń krwionośnych nadgarstka: oglądać je w świetle dziennym (nie zbudowany), jeśli ma niebieski odcień jesteś różowy; Gdy kolor przewodu jest zielony kolor jest zwykle żółte.

  1. Sypki puder.

pudrowaniePozycji do kurzu, jest produktem niezbędnym do konfigurowania kosmetyki i nadać nam naprawdę super urok. Cieniu będzie takie same zasady dla elementów konstrukcyjnych, ibid.: musisz wiedzieć, że proszek zbyt dużo światła można zrobić osoba jest bardzo blada, jak bardzo ciemny zapewni Ci wiele lat. Wybierz kolor najbliżej łatwe dla tonu jaśniejszy odcień, który nie jest w przeciwieństwie do inwestycji.

Pudry może być kompaktowy dla mix lub tłustej skóry, puder, mniej nieprzezroczysta, z bias kierunku przezroczyste. Naturalnych pył jest buforowane z gąbką i rozprowadzić na wierzchu w rundzie ruchu przez cały czas,  skóry na zewnątrz. Przepływających proszków zapewnia jedwabistą skórę, bardzo naturalny efekt. Idealny dla wszystkich typów i zasobów (nawet dla suchej i odwodnionej) skóry i naprawdę powinno służyć oferują ekologicznym wacikiem . Wreszcie w górnej części twarzy spryskane „gorąca woda” z dala.

  1. Zielony lub rumieniec.

Z nich korzystać często bardzo mało tylko; Decyzja różowy, zbyt, że to ważne uzyskać właściwy do skóry. Kiedy twoja skóra jest jasna i pory, Galaxy, wybierz delikatne kompleksu, w tym stare zielone światło. Jednakże, jeśli masz światła porów i odcienie skóry, które pasuje do Ciebie jesteś czerwony nieco, czarna porzeczka lub brzoskwiniowy  delikatne. Do odbiorców rumieniec skóra nie powinna być zbyt jasna lub zbyt ciemna: brzoskwiniowa, morelowa lub różowa i można zrobić.

Na ciemnej skórze należy wybrać róż w odcienie moreli, Cegła, śliwki lub beżowy, co może zrobić potężną postać. Jeśli Twoja skóra jest bardzo oliwkowy kolor są zapalnych cegły, żółty lub brązowy, po nich, ta osoba będzie bardziej zmysłowy.

Oczy i wygląd

oczyOczy i oprawy lub ich istotne w branży kosmetycznej. Aby móc osiągnąć wymagane z długie, gęste rzęsy i nie trzeba wymagają dużej ilości atramentu jest najbardziej korzystne dla źródła danych dla określonego czasu przy użyciu dobre przygotowanie do rzęs. Następnie weź make-up wystarczy aby nałożyć na jedno kurtki tusz do rzęs i świetnie wyglądają.

Jak dobrze podkreślić usta

Wreszcie dotarliśmy do zrobić makijaż: usta są prawdziwym narzędziem przyciągania, ujawnia nasze osobowości, osiągając paznokci palców w górę, a to dlatego trzeba poświęcić całą tę uwagę, za pomocą środków zmiękczających i przeciwzmarszczkowy agentów nieruchomości. Po pierwsze zastosować dobry podkład (lub wielki Kiko), w tym obszary i usta, które może być trochę z dowolnej sieci?

Następnie pokryte cienką rozmaż szminkę i nadmiar tkanki usunięty. W następnym kroku będziemy musieli posypać pudrem części obszaru jamy ustnej (Jeśli z jamy ustnej, uniknąć tego kroku poprzedniego). Z ołówkiem, który musi zachować kolor jako podobnie jak szminka (ewentualnie ciemniejszy nigdy bielsze), oglądanie granicy, wybrać odpowiednie miejsca. Należy spróbować produkować udar serca symetryczne i fajne, nie naciska zbyt dużo dla siebie.

Uroda